Žanras puslapis
Love Calculator
Love Calculator (NEW!)
Nariai, galės apskaičiuoti savo meilės veiksniu. Programa analizuoja laiškus šiuo vardu ir naudoja specialius algoritmus apskaičiuoti meilės koeficientas tarp dviejų pavadinimų. Kartais net ir tai klausimai!
Love Calculator
Hot-arba-Ne Reitingas
Hot-arba-Ne Reitingas (NEW!)
Nariai gali balsuoti už kiekvieną svetainę kiti. Yra keletas atspalvių ir "grožio" taip, kad kiekvienas narys gali būti įvertinta teisingai.
Hot-arba-Ne Reitingas
Galingas dėžutę

Paštas turi visus katalogus reikia lengvai bendravimo nariai: laiškai, išsiųsti, Išbrauktas, Nuomonės ir tt sąsają mūsų Pažintys programinės išvaizda Yahoo ar Gmail.

 • Galite pridėti savo katalogus
 • Gauti laiškai, išsiųsti, šiukšlių aplankus
 • Neribotą skaičių žinučių
 • Išplėstinė paieška
  Išplėstinė paieška
  Paieška internete nariams, bendrauti Instant Messenger nariai, ir tt
  Išplėstinė paieška
  Free Trial Membership
  Nemokama bandomoji narystė visus naujus narius.
  E-pašto pranešimai
  Kiekvieną kartą, kai kažkas svarbaus nutinka, narys gauna pranešimą elektroniniu paštu iš mūsų draugų ir bendruomenę scenarijų.
  Patogu naršyti sąsaja profilius
  Tai labai lengva nariai gali rasti meilę čia. Viskas Personals scenarijus buvo padaryti, kad šį procesą kuo paprastesnė. AJAX leidžia procesas sklandus ir vientisas. Galite pasirinkti 1 iš 2.500.000 miestai be puslapio perkrovimo. Dizainas blizgus ir slidus.
  Pora Profile (NEW!)
  Nariams turi būti suteikta teisė veikti kaip porų. Tai yra būtina šiuolaikinio Pažintys ir bendruomenės pasaulyje. Galite pridėti keletą savo profilyje.
  Sveikinimų registravimas
  Sveikinimų registravimas (NEW!)
  Nariai gali registruoti savo garso sveikinimai naudojant paprastas mikrofonas. Naršydami profilius, tai labai įdomi, taip pat klausytis narys kalbėti.
  Sveikinimų registravimas
  Galingas Nuotraukų galerija
  Galingas Nuotraukų galerija (NEW!)
  Nariai gali kurti savo albumus ir galerijas. Aprašymai ir pavadinimų gali būti pridėta on-the-fly naudojant AJAX programavimo technologija.
  Galingas Nuotraukų galerija
  YouTube panašūs Video Sharing
  YouTube panašūs Video Sharing (NEW!)
  YouTube panašūs Video Sharing
  <strong>Phang Nga įlanka, Geriausi Plaukiojimas Kelionė Andamanų</strong>
   Original Travel Blogs
  Phang Nga įlanka, Geriausi Plaukiojimas Kelionė Andamanų
  <strong>Phang Nga įlanka, Geriausi Plaukiojimas Kelionė Andamanų</strong>
  Goodthaigirl.com numatyta apie 50 TOP vykstate į Bankoką ir 100 Top Kur, Tailande, sąrašą, taip pat pateikiama daug informacijos apie kainą, sezonas, telefono numeriai ir įrenginius, kas viršuje vietos interesų Tailandas ir Azijoje. Klientams taip pat teikiama didelė pasiūla būna viršų miestai vos 8 $ ir dienos tajų merginų ir Azijos moterų. Puikus būdas keliauti gerai ir rasti savo svajonių mergina taip pat!
  <strong>BANGKHUNTIAN mangrove</strong>
   Patarimai Blog'as (NEW!)
  BANGKHUNTIAN mangrove
  <strong>BANGKHUNTIAN mangrove</strong>
  Hello My name is Lady patarimus ir aš rašau laišką patarimų moterims tajų kalėjimus. Supratau, kaip parašyti iš mano tėvo paskelbtų Essan poeto ir rašytojo kūrybos. Jis būtų gauti laiškus iš žmonių laisvę ir pagaliau jis paliko atsakyti. Taigi, aš rašau jam. Aš taip pat rašo apie tajų merginų ir tajų kultūra, kad niekas iš tikrųjų nežino apie. Dauguma žmonių žino tik tajų merginų jie renkasi baruose ar kurortuose arba internetu. Šios merginos sudaro tik mažiau nei 1% Tajų gyventojų. Toby, ir aštell you all about tajų merginų. Bad Girls and Good Girls.
  Toby Video biografija Dokumentinis
   Toby Video biografija Dokumentinis


  Toby Video biografija Dokumentinis
  "Toby Dienoraštis" 3 metų dokumentinis-broken heart ir pavogta piniginė istoriją Tajų bargirl ir gera tajų mergaitė yra pagrindinis centru už varomoji jėga šiam unikaliam interneto svetainių kūrimas. Tobys Dokumentinis filmas kelionių pradininkas, autorius, kūrėjas, prodiuseris ir direktorius, kurio video dienoraštyje rodo susitikimą ir pažintys ir kelionių istorijas galima tik skaityti apie apie pagrindinį konkurentą forumai kitose interneto svetainėse. Toby rodomi video, Flickr, Veoh, Skaidrė formatu Kas neeilinis ekspertizesiences Jūs taip pat turės taip pat spąstus, kurie, siekiant išvengti, kai keliaujate į kultūriškai turtinga-Good Girl / Bad bargirl liūdnai šalis vadinama Amazing Tailandas SMILES Sklypai
  Free Video Chat
   Free Video Chat (NEW!)
  Free Video Chat
  Nemokami VoIP Phone
   Nemokami VoIP Phone (NEW!)
  Nariai galės kalbėti vieni su kitais, naudojant ausines ar USB telefonais. You don't have to buy Flash serverį arba nieko. Garso daug aiškesnis nei įprastas telefono pokalbius.
  Nemokami VoIP Phone
  MMILANO Failai Įkelti
   MMILANO Failai Įkelti
  Nariai gali nusiųsti savo paties vaizdo pristatymą mūsų Personals programinės įrangos. Maksimalus failo dydis yra sukonfigūruotas admin. Paprastai tai yra 5 MB.
  Siųsti garso failus
   Siųsti garso failus
  Nariai gali nusiųsti savo pačių garso pristatymas per. Maksimalus failo dydis yra sukonfigūruotas admin. Paprastai tai yra 5 MB.
  Advanced MP3 Player
  Advanced MP3 Player
  Yra speciali lengva naudoti Flash MP3 grotuvas. Narys gali įkelti savo mėgstamos muzikos takelius parodyti savo muzikos skonio ar jo / jos kalbą.
  Advanced MP3 Player
  Juokingi "Flash Atvirukai redaktorius
  Juokingi "Flash Atvirukai redaktorius (NEW!)
  Nariai galės viena kitai siunčia atvirukus. Jie taip pat galima pridėti muziką. Jei norite pridėti naujų nuotraukų ar Fono galite tiesiog nusiųsti jas į nurodytą katalogą serveryje.
  Juokingi "Flash Atvirukai redaktorius
  3D miestas "Second Life" Virtualus pasaulis
  3D miestas "Second Life" Virtualus pasaulis (NEW!)
  Naujas meniu punktas bus įtrauktas į jūsų puslapį: 3D miestas. Klientas spusteli ant jo ir ateina interneto virtualaus pasaulio, gyvena kiti lankytojai jūsų svetainėje. Jie gali kalbėti ir eiti ten kartu.
  3D miestas "Second Life" Virtualus pasaulis
  Romantiškas 3D Pokalbiai internete
   Romantiškas 3D Pokalbiai internete (NEW!)
 • Neribotas skaičius pokalbių kambariai
 • 3D peizažas (gamtos, baseinas, barai)
 • Neribotas skaičius avataros
 • Išvaizdus ir linksmai chatters
 • Maloni atmosfera nekilnojamojo pokalbį
 • Romantiškas 3D Pokalbiai internete
  "MySpace" + Flash redaktorius profilį
   "MySpace" + Flash redaktorius profilį (NEW!)
  "MySpace" + Flash redaktorius profilį