ویژگی صفحه
عشق ماشین حساب
عشق ماشین حساب (جدید!)
کاربران قادر خواهد بود تا عشق خود را محاسبه فاکتور. این برنامه نگاهی به نامه های موجود در نام و استفاده از algorythm ویژه ای برای محاسبه عامل عشق میان دو نام. حتی گاهی اوقات این مسائل!
عشق ماشین حساب
جدید یا نه امتیاز
جدید یا نه امتیاز (جدید!)
کاربران می توانند برای هر یک دیگری را بر روی سایت رای بدهید. gradations هستند چند تن از "زیبایی" به طوری که هر عضو می تواند ارزیابی درستی وجود ندارد.
جدید یا نه امتیاز
قدرتمند نامهدان

صندوق پستی تا به تمام پوشه های مورد نیاز برای برقراری ارتباط آسان بین اعضای : صندوق ، ارسال شده ، حذف شده ، پیشنویسها و غیره ما در رابط کاربری نرم افزار آشنایی شبیه ایمیل یاهو یا جیمیل.

 • شما نمی توانید پوشه های خود را اضافه کنید
 • صندوق ، خبر ، یک پوشه سطل زباله
 • تعداد نامحدود تعداد پیامها
 • جستجوی پیشرفته
  جستجوی پیشرفته
  جستجو برای اعضای آنلاین) ، در ارتباط با کاربران مسنجر های فوری ، و غیره.
  جستجوی پیشرفته
  ثبت نام رایگان دادگاه
  محاکمه عضویت رایگان را برای همه اعضای جدید است.
  آدرس پست الکترونیکی اطلاعیه ها
  هر چیزی زمان مهم رخ می دهد ، عضو میشود از طریق ایمیل از ما ، اسکریپت دوستیابی و جامعه.
  رابط برای دسترسی آسان در حال دیدن سایت پروفایل
  بسیار آسان برای کاربران به پیدا کردن در اینجا عشق. همه چیز در خط افراد را به عنوان فرایند انجام شد که ممکن است ساده. آژاکس باعث می شود فرایند صاف و بدون درز. انتخاب شما 1 از 2500000 شهرستانها بدون مجدد صفحه. طراحی شده است زرق و برق دار و زننده.
  مشخصات زوج (جدید!)
  کاربران قادر خواهند بود به عنوان زوج عمل می کنند. این در مدرن لازم است آشنایی جامعه و جهان. شما می توانید یک زن و شوهر در شناسنامه خود اقدام نمایید.
  ضبط پستال
  ضبط پستال (جدید!)
  اعضا می توانند با سلام صوتی خود را با استفاده از میکروفون عادی. در حالی که رکورد در حال دیدن سایت پروفایل های بسیار جالب نیز برای گوش دادن به عضو صحبت می کنند.
  ضبط پستال
  قوی گالری عکس
  قوی گالری عکس (جدید!)
  اعضا می توانند خود را در آلبوم ها و گالری های ایجاد میکند. توضیحات و عنوان را می توان در اضافه خواهد شد - - پرواز با استفاده از تکنولوژی آژاکس برنامه نویسی.
  قوی گالری عکس
  YouTube مانند کلیپ ها دات آی
  YouTube مانند کلیپ ها دات آی (جدید!)
  YouTube مانند کلیپ ها دات آی
  <strong>Phang توسط خلیج ، سفر بهترین قایقرانی از جزایر آندامان</strong>
   وبلاگ اصلی مسافرت
  Phang توسط خلیج ، سفر بهترین قایقرانی از جزایر آندامان
  <strong>Phang توسط خلیج ، سفر بهترین قایقرانی از جزایر آندامان</strong>
  Goodthaigirl.com فراهم می کند لیستی از 50 مقاصد بالا در بانکوک و 100 مقاصد بالا در تایلند ، و نیز فراهم می کند اطلاعات گسترده ای در قیمت ها ، فصل ، شماره تلفن و امکانات از هر جای صفحه مورد علاقه در تایلند و آسیاست. مشتریان نیز با پیشنهاد بزرگی از اقامت در مقصد برای بالا فقط 8 $ و همچنین تاریخ تایلندی دختران و زنان آسیا ارائه شده. راه خیلی خوبی برای مسافرت خوب و پیدا کردن دختر رویاهای خود را بیش از حد!
  <strong>BANGKHUNTIAN حرا</strong>
   مشاوره بلاگ (جدید!)
  BANGKHUNTIAN حرا
  <strong>BANGKHUNTIAN حرا</strong>
  سلام اسم من بانوی مشاوره است و من نوشتن نامه مشاوره به زنان در زندان های تایلندی. یاد گرفتم چگونه از پدر من شاعر و نویسنده منتشر Essan خلاق بنویسید. او نامه از مردم در زندان به سر گرفتن و در نهایت او را ترک پاسخ دادن. بنابراین من برای او بنویسید. من همچنین در مورد دختران تایلندی و فرهنگ تایلندی واقعا می داند که هیچ کس در مورد نوشتن. اکثر مردم تنها دانید دختران تایلندی آنها در دیدار با میله یا در اقامتگاههای تفریحی و یا بر روی اینترنت می باشد. این دختران تنها نمایندگی کمتر از 1 ٪ از جمعیت تایلندی. کفل و منارسال به همه شما را در مورد دختران تایلندی. دختران خوب و دختران بد.
  لنبر های مستند بیوگرافی
   لنبر های مستند بیوگرافی


  لنبر های مستند بیوگرافی
  "لنبر بلاگ" 3 سال مستند قلب شکسته و داستان کیف پول به سرقت رفته با bargirl تایلندی خوب و دختر تایلندی نقطه کانونی اصلی در پشت نیروی محرکه در توسعه این وب سایت منحصر به فرد است. مستند Tobys است پیشگام در سفر ، نویسنده ، خالق ، تهیه کننده و مدیر وبلاگ ویدیو نشان می دهد که ملاقات و آشنایی و داستان سفر ، فقط می توانید در مورد در انجمن ها منجر رقیب در وب سایت های دیگر بخوانید. لنبر شما در ویدئو ، Flickr ، موسیقی و فرمت اسلاید آنچه را فوق العاده نشان experiences شما بیش از حد خواهد شد که به عنوان خوبی که برای اجتناب از بروز اشتباه در هنگام سفر به فرهنگ غنی دختر خوب / بد bargirl کشور بدنام را به عنوان شگفت انگیز تایلند ارجاع - سرزمین اسمایلز
  رایگان کلیپ های گفتگو
   رایگان کلیپ های گفتگو (جدید!)
  رایگان کلیپ های گفتگو
  تلفن رایگان VOIP
   تلفن رایگان VOIP (جدید!)
  کاربران قادر خواهند بود با یکدیگر با استفاده از هدست های USB و یا تلفن صحبت می کنند. شما لازم نیست سرور فلش یا هر چیزی بخرم. صدا خیلی بیشتر از مکالمه در تلفن های معمولی تر.
  تلفن رایگان VOIP
  Vidio بارگذاری فایلها
   Vidio بارگذاری فایلها
  اعضا می توانند خود را / ارائه تصویری او خود در نرم افزار ما پرسنل. حداکثر اندازه فایل پیکربندی شده است توسط مدیر ارسال کنند. معمولا آن 5 مگابایت است.
  بانک صوتی ارسال
   بانک صوتی ارسال
  اعضا می توانند خود را / خود ارائه های صوتی بیش از حد. حداکثر اندازه فایل پیکربندی شده است توسط : مدیریت ارسال کنند. معمولا آن 5 مگابایت است.
  جستجوی پیشرفته و پخش MP3
  جستجوی پیشرفته و پخش MP3
  خاص آسان است به استفاده از فلاش دستگاه پخش MP3 وجود دارد. عضو می توانند خود را آپلود / موسیقی / آهنگ های مورد علاقه خود را به او نشان دهد / طعم موسیقی اش و یا / سخنرانی خود خود او.
  جستجوی پیشرفته و پخش MP3
  Funny کارت پستال فلش ویرایشگر
  Funny کارت پستال فلش ویرایشگر (جدید!)
  کاربران قادر خواهند بود هر یک از کارت پستال های دیگر بفرستید. آنها همچنین می توانند موسیقی اضافه کنید. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن عکسهای جدید و یا پیش زمینه شما می توانید فقط آنها ارسال را به پوشه خاص روی سرور.
  Funny کارت پستال فلش ویرایشگر
  3D شهر دنیای مجازی زندگی دوم
  3D شهر دنیای مجازی زندگی دوم (جدید!)
  قلم دوم از اقلام منو جدید به صفحه شما : 3D شهر اضافه می شود. کلیک مشتری بر روی آن می آید و به جهان مجازی (آنلاین) ، توسط ساکنان دیگر مراجعه کنندگان به سایت شما. آنها می توانند پیاده روی و گپ زدن با هم وجود دارد.
  3D شهر دنیای مجازی زندگی دوم
  رمانتیک چت 3D در وب
   رمانتیک چت 3D در وب (جدید!)
 • به صورت نامحدود از اتاقهای گفتگو
 • 3D مناظر (طبیعت ، استخرهای شنا ، بارها)
 • تعداد نامحدود آواتار
 • خوشرو و بشاش chatters
 • ، فضایی دلنشین را از مکالمه واقعی
 • رمانتیک چت 3D در وب
  (مای اسپیس + فلش مشخصات تدوینگر
   (مای اسپیس + فلش مشخصات تدوینگر (جدید!)
  (مای اسپیس + فلش مشخصات تدوینگر