Cechy strony
Miłosny kalkulator.
Miłosny kalkulator. (NOWOŚĆ!!!)
Użytkownicy będą mogli obliczyć swój współczynnik miłosny. Program patrzy na litery w imionach i wykorzystuje specjalny algorytm do obliczenia współczynnika miłości pomiędzy dwoma imionami. Czasami nawet to się liczy!
Miłosny kalkulator.
Ocena Hot-or-Not
Ocena Hot-or-Not (NOWOŚĆ!!!)
Członkowie mogą głosować na siebie na stronie. Istnieje wiele definicji 'piękna', tak aby każdy członek mógł być poprawnie oceniony.
Ocena Hot-or-Not
Potężna skrzynka pocztowa

Skrzynka pocztowa posiada wszystkie foldery potrzebne do łatwej komunikacji pomiędzy członkami: Odebrane, Wysłane, Usunięte, Robocze itd. Interfejs w naszym serwisie wygląda jak Yahoo Mail i Gmail.

 • Możesz dodać własne foldery
 • Odebrane, Wysłane, Kosz
 • Nieograniczona liczba wiadomości
 • Wyszukiwanie zaawansowane
  Wyszukiwanie zaawansowane
  Szukaj członków online, komunikujących się przez Instant Messanger, itd.
  Wyszukiwanie zaawansowane
  Darmowy okres probny
  Darmowy okres próbny dla wszystkich nowych członków.
  Powiadomienia e-mail
  Za każdym razem, kiedy dzieje się coś ważnego użytkownik jest przez nas informowany drogą mailową.
  Wygodny interfejs przeglądania profili
  Użytkownikom bardzo łatwo jest znaleźć tutaj miłość. Wszystko stworzone zostało tak, aby proces przebiegał najłatwiej jak się da. AJAX czyni proces ten płynnym i spójnym. Wybierasz 1 z 2500000 miast bez ładowania strony. Projekt strony jest błyskotliwy i przejrzysty.
  Profile Par (NOWOŚĆ!!!)
  Użytkownicy będą mieli możliwość funkcjonowania jako pary. Jest to niezbędne w nowoczesnym świecie randek i mediów społecznościowych. Możesz dodać parę w swoim profilu.
  Nagranie powitalne
  Nagranie powitalne (NOWOŚĆ!!!)
  Użytkownicy mogą nagrać swoje powitanie audio za pomocą zwykłego mikrofonu. Podczas przeglądania profili ciekawą opcją będzie możliwość wysłuchania mowy członka.
  Nagranie powitalne
  Potężna Galeria
  Potężna Galeria (NOWOŚĆ!!!)
  Użytkownicy mogą tworzyć swoje albumy i galerie. Opisy i tytuły mogą być dodawane natychmiast za pomocą oprogramowania Ajax.
  Potężna Galeria
  YouTube-Udostępnianie wideo
  YouTube-Udostępnianie wideo (NOWOŚĆ!!!)
  YouTube-Udostępnianie wideo
  <strong>Phang Nga Bay, Najlepsza wyprawa łodzią w Andaman</strong>
   Oryginalne blogi podróżnicze
  Phang Nga Bay, Najlepsza wyprawa łodzią w Andaman
  <strong>Phang Nga Bay, Najlepsza wyprawa łodzią w Andaman</strong>
  Goodthaigirl.com dostarcza listę 50 najlepszych miejsc w Bangkoku i 100 najlepszych miejsc w Tajlandii oraz dostarcza wyczerpującą informację dotyczącą cen, sezonu, numerów telefonu i obiektów w najbardziej obleganych miejscach Tajlandii i Azji. Klienci otrzymują również świetną ofertę pobytu w tychże miejscach tylko za 8$, a także randkę z Tajką lub kobietą z Azji. Świetny sposób na podróż i znalezienie dziewczyny marzeń!
  <strong>BANGKHUNTIAN Mangrove</strong>
   Pomoc przy blogu (NOWOŚĆ!!!)
  BANGKHUNTIAN Mangrove
  <strong>BANGKHUNTIAN Mangrove</strong>
  Witam, nazywam się Pani rada i piszę porady dla kobiet w tajskich więzieniach. Pisać nauczyłam się od swojego ojca, który jest kreatywnym pisarzem. Dostawał listy od ludzi w więzieniach, aż w końcu przestał na nie odpowiadać. Dlatego piszę za niego. Piszę również o tajskich dziewczynach i kulturze, o której prawie nikt nic nie wie. Większość ludzi zna tajskie dziewczyny, które spotykają w barach lub ośrodkach wypoczynkowych, czy też w internecie. Dziewczyny te nie stanowią nawet 1% ogólnej populacji. Toby i ja opowiemy Wam wszystko o Tajkach. Dobrych i złych.
  Biograficzny film dokumentalny Toby'iego
   Biograficzny film dokumentalny Toby'iego


  Biograficzny film dokumentalny Toby'iego
  'Toby Blog' 3-letni dokument - historia złamanego serca i skradzionego portfela z Tajską dziewczyną z baru oraz miłą Tajką jest głównym punktem poza siłą napędową rozwoju tej unikalnej witryny internetowej. Dokument Toby'iego to pionier podróżowania, autor,twórca, producent i reżyser bloga, który pokazuje historie spotkań i randek, o których przeczytać możesz tylko na czołowych forach internetowych na innych stronach. Toby pokaże Ci w filmie, formacie Flickr, Veoh, Slide jak niecodzienne doświadczenia czekają na Ciebie oraz jak omijać te złe w tym bogatym kraju w dobre dziewczyny, jak i również te złe dziewczyny z barów, przynoszące złą sławę wspaniałej Tajlandii - Krainie Uśmiechów.
  Darmowy czat wideo
   Darmowy czat wideo (NOWOŚĆ!!!)
  Darmowy czat wideo
  Darmowy telefon VOIP
   Darmowy telefon VOIP (NOWOŚĆ!!!)
  Użytkownicy uzyskają możliwość do rozmowy ze sobą za pomocą słuchawek lub aparatów USB Nie musisz kupować serwerów flash ani nic z tych rzeczy. Dźwięk jest znacznie czystszy niż podczas zwykłych rozmów telefonicznych.
  Darmowy telefon VOIP
  Przesyłanie plików wideo
   Przesyłanie plików wideo
  Użytkownicy mogą przesyłać swoje własne pliki wideo poprzez własne oprogramowanie Maksymalny rozmiar pliku jest ograniczony przez admina. Zwykle jest to 5 MB.
  Prześlij pliki audio
   Prześlij pliki audio
  Członkowie mogą również przesyłać swoje audio prezentacje Maksymalny rozmiar pliku ograniczony jest przez admina. Zwykle jest to 5 MB.
  Zaawansowany odtwarzacz MP3
  Zaawansowany odtwarzacz MP3
  To specjalny, łatwy w obsłudze odtwarzacz MP3 Flash. Członek może przesłać swoje ulubione utwory, aby pokazać swój gust, lub też przesłać plik z własną mową.
  Zaawansowany odtwarzacz MP3
  Edytor zabawnych kartek Flash
  Edytor zabawnych kartek Flash (NOWOŚĆ!!!)
  Użytkownicy będą mogli wysyłać sobie nawzajem kartki. Będą mogli również dodawać muzykę. Jeśli chcesz dodać nowe zdjęcia lub inną informację, możesz przesłać ją w odpowiednim miejscu na serwerze.
  Edytor zabawnych kartek Flash
  Miasto 3D Wirtualny Świat Second Life
  Miasto 3D Wirtualny Świat Second Life (NOWOŚĆ!!!)
  Do Twojej strony zostanie dodana nowa pozycja: Miasto 3D. Klient klikając na tę ikonę przenosi się do wirtualnego świata, zamieszkałego przez innych członków odwiedzających Twoją stronę. Mogą ze sobą rozmawiać i spacerować.
  Miasto 3D Wirtualny Świat Second Life
  Romantyczny czat 3D na stronie
   Romantyczny czat 3D na stronie (NOWOŚĆ!!!)
 • Nieograniczona ilość pokojów rozmów
 • Sceneria 3D (natura, baseny, bary)
 • Nieograniczona liczba awatarów
 • Dobrze wyglądający i radośni rozmówcy
 • Przyjemna atmosfera prawdziwej rozmowy
 • Romantyczny czat 3D na stronie
  MySpace+Edytor Profilu Flash
   MySpace+Edytor Profilu Flash (NOWOŚĆ!!!)
  MySpace+Edytor Profilu Flash